Американська супермодель Белла Хадід розлучилася з Аданом Бануєлосом. Вона була з ним у стосунках близько двох років. Причина розлучення зірки подіуму з бойфрендом-ковбоєм не називається. Інсайдери стверджують, що це рішення далося парі непросто.
Друзі Белли розповіли, що останнім часом вона то розходилася з Бануєлосом, то знову сходилася. Тепер вона вирішила остаточно розлучитися з ним.

Белла познайомилася з Аданом восени 2023 року у Техасі. Супермодель відвідала кінне шоу. Її майбутній обранець брав участь у елітних кінних змаганнях. Коли Хадід почала зустрічатися з досвідченим тренером, її почали часто бачити верхи. Вона всерйоз захопилася кінним спортом. Довгий час фанатам здавалося, що вони ідеально підходять один до одного. Як виявилось, це не так.





