Археологи виявили у Фіванської гробниці № 209 приховану камеру. Відкриття було зроблено у Луксорі. У похованій камері були шістнадцять мумій, розчленовані людські останки чотирьох людей, а також муміфікований собака, пише The Daily Galaxy.
Фіванський некрополь знаходиться на іншому від Люксора узбережжі Нілу. У ньому налічується понад 400 гробниць. Схована камера гробниці №208 є лише невеликим фрагментом цього величезного похоронного комплексу.
Найбільше вчених зацікавив муміфікований собака. Він лежав на двох муміях чоловіка та жінки. За словами доктора Джареда Карбальо-Переса з Університету Ла-Лагуни (Іспанія), найімовірніше, що собака був тісно пов’язаний із померлими. Його принесли в жертву, щоб він допомагала їм у потойбічному житті.





