×

Види резервуарів для зберігання пального та нафтопродуктів

резервуари для зберігання пального

Автор: , Категорії: економіка, технології

Резервуар для пального – це затребуване паливне обладнання, яке призначене для зберігання, перекачування чи дозування різних за хімічним складом та властивостями паливно-мастильних матеріалів. Такі інженерні конструкції часто використовуються на нафтопереробних підприємствах, автомобільних заправних станціях, нафтових терміналах. Якщо відповідально поставитись до вибору резервуарного обладнання, то можна правильно та безпечно зберігати нафтопродукти, незважаючи на складні кліматичні умови.

Основні типи ємностей для палива

У продажу зустрічаються ємності для пального, які розрізняються за формою, типом розміщення, кількістю стінок, матеріалом виконання. Власники автозаправних станцій та великі нафтопереробні підприємства можуть вибрати моделі з урахуванням їх експлуатаційних характеристик або своїх фінансових можливостей. Такі системи зберігання класифікуються за кількома параметрами:

  • Матеріал виготовлення корпусу. Різні моделі виготовляються з металевих сплавів, пластику, залізобетону. Металеві конструкції покриваються спеціальним полімерним покриттям, яке захищає їх від опадів, корозії та інших агресивних середовищ. Вони здатні похвалитися високою стійкістю до механічних впливів та тривалим терміном експлуатації. Пластикове резервуарне обладнання виготовляється із поліетилену, ПВХ та інших полімерів методом лиття. Завдяки йому можна зберігати рідке паливо: бензин, гас, дизпаливо тощо. Залізобетонні ємності оптимально підходять для зберігання мазуту чи мастила.
  • Спосіб встановлення. Залежно від місця розміщення ємності бувають двох видів: наземні та підземні. Наземне розміщення підійде великим компаніям, які займаються переробкою, транспортуванням та розподілом нафтопродуктів. Якщо потрібно заощадити вільний простір на території та знизити витрати на обігрів сировини, то краще вибрати підземне розміщення.
  • Влаштування стін. За кількістю стін резервуари бувають одностінними та двостінними. На сайті https://petroline.ua/ru/odnostinni-rezervuari/ представлені одностінні ємності, які дозволять зберігати бензин, дизельне пальне, гас та інші нафтопродукти. Вони підходять для наземного розміщення. Двостінні моделі зазвичай використовуються для зберігання паливно-мастильних матеріалів у несприятливих кліматичних умовах. Їх розміщають під землею.

Якщо перейти на веб-сторінку https://petroline.ua/ru/dvostinni-rezervuari/, то можна підібрати двостінні резервуари. Вони відрізняються підвищеною міцністю та надійним захистом від протікання у разі розгерметизації чи пошкодження корпусу.

Принцип роботи

Стандартна ємність для палива являє собою вертикальну або горизонтальну цистерну. Всі її елементи надійно зварюються між собою, щоб не допустити витоку сировини та зберегти кожен літр. У верхній частині конструкції встановлюється люк. Цистерни часто оснащуються спеціальними вимірювальними приладами, які забезпечують контроль за рівнем палива. Також вони комплектуються додатковими штуцерами, фільтрами-сепараторами, дихальними клапанами, паливороздавальними колонками.

Заповнення резервуарів здійснюється із використанням паливних насосів. Під впливом тиску пальне переміщається трубопроводами, які приєднуються до приймально-роздавальних патрубків. Невеликі за розміром цистерни можуть заповнюватись через горловину.

Резервуарне обладнання повинно відповідати всім вимогам щодо безпеки зберігання паливно-мастильних матеріалів та ергономічності. У цьому випадку можна буде ефективно заправляти транспортні засоби, спецтехніку та уникнути великих грошових витрат.

Залишити відповідь

Останні новини
15:49 14.05.2024
Блокноти на замовлення: особливості, практичність і вигода
13:05 14.05.2024
Український хіт з Євробачення обійшов у чартах пісні Дуа Ліпи та Тейлор Свіфт
12:32 14.05.2024
Колишня дружина Кличка опублікувала пляжні фото з відпустки у Таїланді
12:30 14.05.2024
Нуланд анонсувала передачу ЗСУ «нового далекобійного озброєння»
11:31 14.05.2024
Армія РФ почала застосовувати проти ЗСУ дрони «Гранат-4» у тандемі зі снарядами «Краснопіль»
11:05 14.05.2024
Археологи виявили поряд з Великою пірамідою Гізи унікальну аномалію
10:32 14.05.2024
Як швидко схуднути до літа за допомогою кави: поради дієтологів
09:41 14.05.2024
“Важливість та Особливості Перекладу Договорів на Іспанську Мову”
09:33 14.05.2024
Археологи встановили, як у «чарівних димарях» Туреччини з’явилися люди
08:29 14.05.2024
Що приготувати зі свіжих огірків: рецепти з фото
13:32 13.05.2024
Секс-символ 90-х знялася у рекламі ювелірного бренду Pandora
13:21 13.05.2024
Секрети Краси Вашого Волосся: Суспільні та Емоційні Аспекти, Практичні Поради та Рекомендації для Придбання
12:35 13.05.2024
Знайдені у Німеччині артефакти можуть переписати історію людської цивілізації
11:35 13.05.2024
Стали відомі деталі про український БПЛА «Ніндзя» з дальністю польоту 1 500 км
11:32 13.05.2024
На руїнах будинку у Білгороді виявили уламки ракети 5В55/48Н6ДМ
Всі новини
Продовжуючи переглядати inforoom.com.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності Пропустити