Сили спеціальних операцій опублікували у Facebook відео бойового застосування британських ракет Brimstone. У ролику можна побачити злагоджену роботу бійців 8 полку ССО.
Оператори FPV-дронів атакували техніку та особовий склад противника. Їм вдалося знищити танкові тягачі у кількості двох одиниць та БМП. На цьому атака не закінчилась. Бійці СЗГ вдарили британськими ракетами Brimstone по польовому складу та БМП з екіпажем. Все це було зафіксовано на відео за допомогою безпілотника. Ролик військовослужбовці ЗСУ виклали до соцмережі.
За даними українського оборонного відомства, протягом місяця Сили оборони знищили майже 1 тис. російських артилерійських систем, що стало абсолютним рекордом з початку вторгнення. У повідомленні МО України з цього приводу наголошується, що йдеться про найвищий показник знищення техніки за один місяць із початку повномасштабної війни. Українським військовим удалося показати вражаючий результат.