Враховуючи не дуже прості економічні реалії, люди шукають різноманітні способи заробити грошей. Нині склалася така ситуація, коли на одну вакансію розраховує чимало людей. Виходячи з цього, залишається небагато джерел для заробітку, й одним із таких є інтернет.
Популярна схема підвищення доходу
У Мережі є безліч занять, за які платять гроші. Але ми поговоримо про те, як можна зробити це з мінімальними зусиллями. Така схема зветься «хайпом». Це слово походить від абревіатури HYIP. Її розшифрування й переклад означають поняття «високодохідна інвестиційна програма».

У перелік держав, де мають попит хайп-проекти Україна потрапила нещодавно. Такі інвестиційні програми працюють як фінансова піраміда, за принципом Понци. Адміністратор в інтернеті створює майданчик для інвестицій. Своєю чергою інвестори, незалежно один від одного, вносять певні суми. У такий спосіб формується загальна каса проєкту, з якої сплачуються дивіденди.
Загалом брати участь в інвестиційній програмі можуть різноманітні люди. Особливість сучасних хайп-проєктів полягає в тому, що для участі в них не потрібно багато грошей. Достатньо суми в межах одного долару США, щоб зробити перший депозит і отримати відсоток.
Стандартна схема роботи хайпа полягає в тому, що інвестори отримують дивіденди, адміністратори користуються прибутком, який надходить до них у вигляді відсотків за здійснення транзакцій. Але здебільшого настає момент, коли грошей залучається менше, з іншого боку, потреби у виплатах збільшуються. Це призводить до так званого падіння каси, коли проєкт переходить у статус SCAM і не може здійснювати виплати.
Внутрішня кухня інвестицій
Хайп-проєкти поділяються на різновиди:
- Високоприбуткові.
- Середньоприбуткові.
- Низькоприбуткові.
Високоприбутковий хайп зазвичай працює не більш як тиждень через великі розміри дивідендів. Вони можуть складати понад 100 % від суми внеску, інколи більше. Жодна каса не витримає такого навантаження. Деякі адміністратори намагаються встановлювати обмеження на внесення, але такий підхід хіба що на декілька днів може протримати проєкт. Падіння каси стається через те, що здебільшого великі інвестиції роблять професійні інвестори. Інша частина людей залишає мізерні депозити, і рано чи пізно різниця між надходженнями та виплатами стає відчутною, що і призводить до припинення діяльності інвестиційної платформи.
Середньострокові хайп-проєкти не передбачають надвеликого прибутку, максимально він складає 50 % від внесення. Це дає змогу регулювати виплати і протримати життєдіяльність каси.

Низькодохідні загалом налаштовані на роботу впродовж тривалого періоду. Багато з таких тримається роками. Інвестор отримує не дуже високі дивіденди, але з часом прибуток може значно перевершити розмір внеску. Щоб досягти такого результату, треба заохочувати людей на нові інвестиції. Для цього реалізуються різноманітні маркетингові інструменти. Найвідомішим прикладом довгострокових хайп-проєктів є матриці або економічні ігри.
До уваги майбутніх адміністраторів HYIP
Чим довше працюють інвестиційні платформи, тим більше людей отримує пасивний прибуток. Це вигідно як інвесторам, так і адміністраторам. Останнім до розробки хайп-проєкту варто підійти відповідально і зробити таке:
- Створити легенду, яка є приводом до залучення коштів. У якості альтернативи може бути матрична модель або унікальний сюжет економічної гри.
- Розробити сайт. Він має бути зручним у користуванні і постійно наповнюватися цікавим контентом.
- Інтегрувати скрипт із сайтом.
- Налагодити захист від хакерських атак, адже там, де обертаються гроші, є і зловмисники.
Вкрай важливим аспектом є налаштування механізму виплат. Електронні гаманці на сайті мають бути інтегровані з максимальною кількістю платіжних систем, щоби користувач не мав проблем з отриманням грошей. Якщо ви ніколи раніше не створювали хайп-проєкти, зверніться до фахівців. Вони владнають юридичні аспекти, запустять платформу з урахуванням технічних вимог й допоможуть керувати нею, тим самим подовжуючи її функціонування.