×

ДТЕК розповіли, чому не можна одночасно вмикати електроприлади

Блекаут Києва

Автор: , Категорії: економіка, технології

Через одночасне ввімкнення електроприладів відбуваються великі стрибки напруги, – ДТЕК. 

Після ввімкнення електроенергії потрібно починати користуватися приладами через 15-20 хв. Краще вмикати їх по черзі.

ДТЕК нагадує, що одночасне ввімкнення приладів заважає енергетикам швидше відновлювати енергосистему України.

ДТЕК назвали найбільш енерговитратні прилади

Найбільш енерговитратні прилади

Читайте також: 

Залишити відповідь

Останні новини
12:02 12.06.2026
Емілі Ратаковскі відсвяткувала день народження у провокаційному образі
11:32 12.06.2026
Емілі Ратаковскі відсвяткувала день народження у провокаційному образі
11:02 12.06.2026
Wild Hornets розробила новий зенітний дрон Sting 2 проти реактивних «Гераней»
10:32 12.06.2026
Як швидко знизити тиск без таблеток: 5 простих способів
10:02 12.06.2026
Археологи виявили «пекельний корабель» біля узбережжя Філіппін
09:32 12.06.2026
5 продуктів, які сприяють зміцненню здоров’я
09:02 12.06.2026
Найдавнішу піраміду у світі збудували не люди: що дізналися вчені
12:02 11.06.2026
Пускову установку УСПУ-360 адаптували для ракет-дронів Areion
11:32 11.06.2026
Ріанна знялася у ретро-фотосесії для відомого глянцевого журналу
11:02 11.06.2026
ПС ЗСУ можуть отримати ракети для ЗРК Patriot, термін придатності яких спливає
10:32 11.06.2026
Як зменшити біль при мігрені: 5 ефективних способів
10:02 11.06.2026
Археологи виявили в горах Таунус князівське поховання із золотом кельтів
09:32 11.06.2026
5 продуктів, які сприяють зниженню холестерину
09:02 11.06.2026
Археологи розкопали у Словаччині 77 скелетів без голів: що це може означати?
16:00 10.06.2026
Що роблять з гіллям після обрізки дерев у парках і скверах
Всі новини
Продовжуючи переглядати inforoom.com.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності Пропустити