Для довершеності інтер’єру образу будь-якої кімнати, в тому числі зали та вітальні, необхідно правильно підібрати такий елемент декору як тюль. При його виборі необхідно враховувати такий фактор, як розмір вікна та висота стелі безпосередньо. Окрім того, необхідно розуміти, що тюль має гармоніювати з кольором штор, підходити їм за стилем пошиття та дизайну. При підборі тюлі у залу чи вітальню дуже важливу роль грає також модель карнизу. До того ж треба враховувати припуски для створення ефекту штучних красивих хвиль, а також на підшиття та тюлеву завісу.
Ознайомитись з асортиментом та цінами на тюлі у вітальню можна, відвідавши каталог в інтернет-магазині штор «Ланіта», за посиланням https://lanita-shtor.com.ua/ua/category/tyul-i-zanaveski-v-zal-i-gostinnuyu/. Поєднання комбінацій, фактур і матеріалів тюлей в магазині «Lanita-Shtor» просто вражає. Консультанти інтернет-магазину з легкістю допоможуть обрати необхідний товар за індивідуальними потребами кожного покупця.
Параметри та особливості підбору
Тюль можна як купити готовий, так і пошити на замовлення, закупивши необхідну тюлеву тканину. В більшості випадків тюль потрібно підрублювати після покупки, для того, щоб були охайні кінці тканини. Тюлеву завісу бажано обирати з тканини натурального походження, але є і свої переваги в синтетичних матеріалах через те, що такий виріб буде легше пратися та легше прасуватиметься.
Для виготовлення тюлі натурального походження, використовуються переважно такі тканини: шифон, органза, фатин, льон, шовк, бавовна та ін. Для створення синтетичних зразків даної продукції використовують такі матеріали, як капрон, нейлон, лавсан та ін., застосовуючи різні комбінації ниток.
Тюль як в залу, так і у вітальню має вибиратися таким чином, щоб його колір не поглинав освітлення в даних кімнатах. Для зали вона має виглядати багато і бути прикрасою інтер’єру. На відміну від інших кімнат, тюль в залу та вітальню має відрізнятися більшою яскравістю, фактурністю та довжиною, яскраво вписуючись в основну концепцію інтер’єру. Найголовніше дотримуватися елегантності та вишуканості при підборі такого елементу декору.
Види тюлі
На сьогодні існує багато різновидів тюлі. За стилістикою оформлення розрізняють наступні:
- мікросітка,
- з вишивкою,
- зі стразами,
- павутинка.
В залежності від щільності ниток, з яких сплетене тюлеве полотно, тюлі бувають таких видів:
- кісея, коли полотно складається з ниток різної щільності;
- муслін і вуаль, мають більш щільне плетіння;
- завжди в моді використання мережива та гіпюру.
За своєю окрасою тюлі бувають: рожеві, жовті, кремові, коричневі, сині, сірі, та інших кольорів. За місцем використання: в залу, вітальню, дитячу кімнату, в спальню та на кухню. За типом візерунку розрізняють сітчасту та мереживну тюлі. Основною стилістичною особливістю тюлевої завіси є прозорість та легкість тканини, з якої вона виготовляється.