Під час проведення показу Miu Miu на Тижні моди в Парижі дочка Ніколь Кідман та Кіта Урбана взяла у ньому участь у якості моделі. Сандей Роуз повернулася на подіум після невдалого дебюту, пише People.

16-річна модель продемонструвала гостям модного показу шоколадно-коричневий латексний топ з вирізом у вигляді замкової щілини, гірчично-жовту латексну спідницю, різнокольоровий жакет у клітку та коричневі чоботи.
Непо-бебі взяла участь у модному показі як модель вдруге. Дебют Сандей Роуз на подіумі відбувся торік восени. Вона брала участь у показі весняно-літньої колекції 2025 року бренду Miu Miu, який також проходив у столиці Франції. Модні критики піддали доньку Ніколь Кідман критикці через похмуре вираження обличчя та важку ходу. За словами Сандей, після показу креативний директор Miu Miu Міучча Прада порадила їй робити широкі кроки, щоб виглядати на подіумі елегантніше.