З 5 квітня локдаун в Києві посилюється. Відповідний текст рішення опублікований на сайті Київської міської державної адміністрації.
Так, школи, вузи і училища переходять на дистанційний режим. Не працюватимуть дитячі садочки та заклади позашкільної освіти.
Метро і маршрутки перейдуть на режим спеціальних перевезень. Тобто, їздити зможуть тільки ті, у кого є пропуски. Обов’язково потрібно носити з собою посвідчення особи і маски.
Власникам магазинів і інших закладів торгівлі рекомендують ввести пріоритетний час з 10:00 до 12:00 для обслуговування пенсіонерів.
Державним і комунальним лікарням заборонили проводити планові госпіталізації, крім випадків допомоги вагітним, породіллям та новонародженим; допомоги онкохворим; інших випадків при реальній загрозі життю пацієнта.