Глава «Ростеха» Сергій Чемезов повідомив про початок поставок російської армії РСЗВ «Сарма», яку російські ЗМІ називають «аналогом HIMARS». Відвантаження реактивних систем залпового вогню було розпочато державною корпорацією у 2025 році.
На початку 2025 року російські пропагандисти стверджували, що армія РФ почала застосовувати РСЗВ «Сарма» в Україні. До цього часу ця інформація підтверджена за допомогою фото та відео не була.
РСЗВ «Сарма» було показано на виставці World Defence Show 2026, яка проходила у Саудівській Аравії. Її розробку нібито було розпочато «Ростехом» у 2023 році. Насправді РСЗВ «Сарма» є ребрендованою установкою 9А52-4 «Кама», яка була показана публіці ще в 2007 році.





