Медики назвали продукти, які слід виключити із раціону харчування після 50. Найчастіше у такому віці люди відмовляються від вживання напівфабрикатів, солоної та жирної їжі. Що стосується овочів та фруктів, то більшість людей вважають їх корисними.
Між тим після досягнення 50-річного віку, користь від них починає зменшуватися. Зокрема, йдеться про фрукти з високим вмістом простих вуглеводів на кшалт винограду, кавуна, ананаса та бананів. Вони стимулюють організм до вироблення інсуліну.
Груші та яблука після 50 років протипоказані людям із проблемами із ШКТ. Вони погано поєднуються з молочними продуктами та м’ясом, що може призвести до кишкових розладів та нетравлення шлунка.
Гастрити, коліт і виразка можуть загостритися через вживання цитрусових. Персики, абрикоси та сливи часто призводять до здуття живота та метеоризму. Буряк, картопля, кукурудза та морква підвищують рівень цукру в крові. Цілком відмовлятися від них не потрібно. Достатньо вживати ці овочі невеликими порціями протягом усього дня.





