Криптовалюта сьогодні цікава дедалі більшій кількості людей: популярність зростає пропорційно до підвищення вартості, що й підігріває ажіотаж. Починати інвестувати в цифрові активи можна з невеликої суми. Купити крипту можна і на 100 гривень, все залежить від проєкту, який ви оберете. Наприклад, те, скільки коштує Біткоін в доларах, передбачає більші вкладення. При цьому самі майданчики з продажу криптовалюти можуть встановлювати обмеження за сумою. В основному новачки та досвідчені гравці крипторинка вибирають для роботи біржі.
Основне про крипто-біржу: що це?
Криптовалютні біржі передбачають два ключеві способи їх використання:
- Покупка цифрових монет за фіат.
- Обмін однієї крипти на іншу, наприклад, BTC на ETH.
Безпосередньо платформа виступає як посередник між користувачами. Якщо вас влаштовує Біткоїн в доларах і ви хочете його купити за цим ринковим курсом, то сервіс організує угоду та зніме комісію за свої послуги. Різні криптобіржі пропонують різні торгові пари. Трейдер сам вибирає, який майданчик для нього є вигідним для торгівлі.
Біржа крипти – це традиційний метод для обміну цифрових валют, який є особливо актуальним для операцій з невеликими обсягами коштів. Поява та розвиток таких сервісів забезпечила криптоіндустрію надійним та доступним інструментом для купівлі та продажу цифрових активів. Якщо ви шукаєте, як купити криптовалюту за гривні, то біржі – це чудовий варіант для швидких та безпечних угод. Закладена у такі майданчики інфраструктура дозволяє вести ефективну та успішну торгівлю. Платформа зводить між собою користувачів, вирішує питання узгодження онлайн-курсу криптовалют. Використовувати криптобіржі можна для реалізації будь-яких торгових та інвестиційних стратегій.
Що можна робити із криптовалютою на біржах?
- Купівля.
Більшість криптобірж відкривають доступ до різних монет, включаючи найпопулярніші: BTC, ETH, XRP та ін. Торгові платформи особливо затребувані серед новачків, які можуть оцінити на BTC курс або іншу монету і виконати свою першу покупку. Для оплати можна використовувати фіат: гривні, долари, євро та ін. Провести операцію можна через гаманці, дебетові чи кредитні картки тощо.
- Продаж.
Ви можете обмінювати крипту зворотно на фіатну валюту, для чого здійснюються банківські перекази. Відповідно, гроші зараховуються одразу на ваш банківський рахунок.
- Зберігання.
Біржі дозволяють зберігати криптовалюти онлайн. Такі майданчики відображають інвестиційний портфель у наочному вигляді та надають швидкий доступ до нього. Але якщо мова йдеться про довгострокові стратегії, рекомендується використовувати зовнішні гаманці (наприклад, холодного типу).
- Криптотрейдінг.
Серед функцій біржі також є можливість трейдити монети – обмінювати їх між собою. Заробіток трейдера будується на тому, як змінюється у криптовалюти курс.