Вісцеральний жир може стати причиною розвитку серцево-судинних захворювань та діабету 2 типу. Він обволікає життєво важливі органи, що робить його особливо небезпечним. Науково доведено, що споживання продуктів, які характеризуються високим вмістом насичених жирів, призводить до погіршення стану здоров’я. У зв’язку з цим критично важливо змінити раціон якнайшвидше.
Результати останніх досліджень показали, що вживання знежирених продуктів є менш ефективним, ніж низьковуглеводна дієта. Вчені провели експеримент, учасниками якого стали 69 осіб із зайвою вагою. Ті з них, хто дотримувався рекомендацій щодо правильного харчування, позбулися 4,4% загального жиру та 10% вісцерального. Найкращим способом позбавлення від вісцерального жиру автори експерименту визнали кетогенну дієту. Вона виявилася найефективнішою.
Значному зменшенню черевного жиру сприяє вживання цільних зерен. Це пояснюється тим, що вони продовжують почуття ситості і стабілізують рівень цукру. Коли апетит ретельно контролюється, людина починає худнути.